ТОП-5 гарантованих способів зіпсувати собі волосся
- 04 жовтня 2022 23:22:35
- Переглядів: 481
Кустарні методи для домашнього догляду
На форумах і в блогах часто можна знайти відгуки дівчат типу «Зіпсувала волосся содою. Що робити?". З одного боку, повірити в приклади використання кустарних та саморобних засобів догляду за локонами не так і багато сьогодні. З іншого боку, подібні випадки все ж таки трапляються. У гонитві за дешевизною та економією дівчата починають застосовувати соду, оцет та інші речовини, не призначені для догляду за волоссям. В результаті пасма стають сухими, ламкими, обламуються по довжині. Усунути такі забруднення часто неможливо, простіше відростити довжину заново.
Недотримання температурного режиму
Догляд за волоссям у домашніх умовах передбачає застосування фена, прасочки для бездоганного укладання. Але не всі дотримуються елементарних правил. Так, шкідлива рада номер один – сушити та випрямляти пасма без використання термозахисту. Справа в тому, що спеціалізовані засоби від професійних брендів дозволяють захистити волосся від пересихання та зневоднення, формуючи на поверхні волоска невидиму плівку. А постійне застосування фена та прасування без термопівки – прямий шлях до сухості та ламкості.
Ще один приклад - дівчина зіпсувала волосся праскою, вирівнюючи пасма вологими. Сподіватися на красу та здоров'я волосся в такому разі неможливо: адже з мокрих локонів волога випаровується у кілька разів швидше під впливом гарячих щипців.
Фарбування дешевими засобами будинку
Іноді можна зустріти відгуки про те, що клієнтка зіпсувала волосся у салоні. Однак у більшості випадків подібний результат можливий, якщо фарбувати волосся вдома, застосовуючи найнижчі барвники. Професійні майстри використовують преміальну косметику та виконують процедури згідно з інструкцією, що мінімізує ризики для волосся. Тому краще довіритися перукарю, якщо не хочете зістригати спалені пасма.
Розчісування мокрого волосся
Чомусь вважається, що потрібно відразу ж розчесати мокрі локони після миття, і обов'язково металевим гребінцем, та інтенсивніше. Поспішаємо засмутити: це обернеться ламкістю та випадінням, так що знадобляться засоби для зміцнення волосся.
Ігнорування салонних процедур
Не звертатися до перукарів за процедурами, що підтримують, – ще один шлях до пошкоджень локонів. Деякі клієнти цікавляться, чи можна зіпсувати ботоксом волосся? За умови звернення до хорошого майстра - ні, після ботоксу пасма будуть виглядати здоровими та красивими.
Що робити, якщо перукар зіпсував волосся? Для початку, змініть майстра та зверніться до перевіреного професіонала, який допоможе вирішити проблему.