Професійний догляд за волоссям: що потрібно знати перед процедурою
- 06 січня 2022 16:15:08
- Переглядів: 3102
Підтримувати здоров'я та красу волосся в домашніх умовах не так просто. Навіть із правильно підібраним комплексом косметичних засобів не завжди вдається відновити пошкодження та надати пасмам блиск, еластичність, пружність. Тому заяви експертів про необхідність періодично робити салонний догляд – далеко не маркетинговий догляд. Нижче ми розповімо, як працює найкращий професійний догляд за волоссям і що потрібно знати перед проведенням процедури.
Догляд за волоссям у салоні: коли він потрібен
Перукарі рекомендують робити процедури для живлення та зволоження волосся із заданою періодичністю, щоб не допустити пересихання та виснаження. Якщо ігнорувати ці поради, локони рано чи пізно втратить звичний блиск та пружність. Які показання до професійного догляду за волоссям у салоні?
- сильна сухість; наявність посічених кінчиків;
- ушкодження термічного, хімічного чи механічного характеру;
- немає звичного блиску та яскравості кольору;
- волосся починає швидко пушитися в умовах підвищеної вологості, що свідчить про посилення пористості;
- локони складно розчесати, не вирвавши кілька волосків, або укласти без електризації;
- сплутаність волосків.
Засоби для догляду за волоссям у домашніх умовах, призначені для салонного застосування, позитивно впливають, але максимальний ефект буде помітний при відвідуванні професіонала.
Професійний догляд за волоссям: рейтинг
Найбільш популярні серед дівчат такі салонні процедури:
- Ламінування. Обробка пасм спеціальним складом спрямована на ущільнення структури та надання більшої візуальної густоти. Після процедури локони сяють яскравим блиском і радують здоровою пружністю. Але важливо знати: якщо волосяні стрижні порожні всередині та пересушені, досягти бажаного ефекту навряд чи вдасться. Тому незалежно від того, проводите ви професійний догляд за волоссям вдома або у майстра, перед ламінуванням все краще пройти кератинування для більш виражених результатів.
- Ботоксне зволоження. Процедура лікування ботоксом показана для дуже сухого, ламкого волосся. Вона буде корисна після відпочинку, коли локони зазнавали негативного впливу високих температур та ультрафіолету. Важливо знати: якщо волосся дуже пересушене, краще обмежитися лише холодним ботоксом, коли процедура виконується без використання гарячого прасування. Вплив високих температур може завдати ще більшої шкоди пасмам.
- Серед процедур догляду за волоссям – всілякі системи відновлення, які проводяться у кілька етапів. Щоб покращити стан волосся, його очищають шампунем глибокого очищення, після чого обробляють спеціальним. коктейлем, компоненти якого заповнюють ушкодження. Нюанс такого відходу – у тому, що формула може зреагувати на фарбованому або освітленому волоссі. Тому виконувати послугу краще за 2-3 тижні після фарбування.
Підібрати кошти можна в магазині професійної косметики для волосся. У нас представлені позиції від брендів Inoar, Keratherapy і т.д.