Правда чи брехня: факти про Кератинове вирівнювання волосся
- 10 лютого 2021 13:00:45
- Переглядів: 47085
Комусь до душі неслухняні кучері, хтось же вважає кращим варіантом перетворювати завитки в ідеально рівне волосся. В якості альтернативи постійним укладкам за допомогою праски можна записатися до майстра на кератинове випрямлення волосся. Процедура розрахована на власниць пружних локонів, які прагнуть отримати гладкість і глянцевий блиск. Разючий видимий ефект і його довгостроковість зробили послугу мегапопулярною серед дівчат. Ми ж зібрали всі факти про догляд, тому нижче розпишемо плюси й мінуси кератинового випрямлення волосся.
Уся правда про кератин
Якщо ви маєте намір зробити кератинове відновлення, пропонуємо ознайомитися з корисними фактами про процедуру.
- Кератинові засоби не універсальні за своїм складом: деякі позиції розроблені спеціально для волосся з жорсткими й пружними завитками, по типу шевелюри бразилійок. Це сильні косметичні засоби з високим вмістом кератину й замінників альдегідів, які дозволяють вирівняти волосся з першого сеансу. Локони слов'янського типу (тонкі, пористі) обробляються менш потужним розчином, інші препарати передбачені й для фарбованого або сивого волосся, де потрібно знати певні нюанси в обробці. Тому перед процедурою варто поцікавитися в майстра, з якою косметикою для волосся він працює.
- Сучасне кератинове випрямлення — це безпечно. У ранніх засобах використовувалися формальдегіди, які дозволяють запечатувати кератин усередині волосяного стрижня. З'єднання не тільки викликали сильний дим і неприємний запах при нагріванні, але й подразнювали слизові оболонки очей і дихальних шляхів майстра, клієнта. Але найнеприємніше — це канцерогени, які здатні накопичуватися в організмі. Сьогодні виробники відмовляються від небезпечних компонентів, замінюючи їх екологічними та нешкідливими аналогами.
- Найпоширеніше питання — з якого віку можна робити кератинове випрямлення? Процедуру заборонено проводити дітям, тому записатися до майстра варто вже після досягненню 18-річчя.
- Навіть найякісніший засіб, як, наприклад, кератин Іноар, в руках досвідченого майстра не забезпечить тривалого результату, якщо не дотримуватися правил догляду вдома. По-перше, відставте якома далі всі засоби з сульфатами, які агресивно впливають на волосся і вимивають кератин. Ми рекомендуємо використовувати лінійки косметики від виробників, що включають безсульфатний шампунь і кондиціонер із вмістом кератину. Не підходять маски з солями й маслами, мас-маркетові засоби для захисту й стайлінгу.
- На фарбованому волоссі кератин поводиться трохи по-іншому, висвітлюючи на півтону-тон. Це варто враховувати під час фарбування й робити його трохи темнішим, ніж звичайно. Щоб пігмент зберігся, проведіть фарбування за 2 тижні до кератинового випрямлення.
Майстри й приватні клієнти можуть купити кератин для волосся в Україні через наш інтернет-магазин. Тут представлена продукція перевірених брендів за вигідною ціною.
Розвінчуємо міфи про кератин
- «Після кератину не можна користуватися праскою й бігуді».
- «Після кератину випадає волосся».
- «Кератин додасть густоти й об'єму візуально».
Локони стають блискучими, гладкими, еластичними — це так. Але говорити про більший об'єм не доводиться, бо засіб працює зсередини, а не обволікає волосяний стрижень зовні. Відповідно, щільність залишається тією ж.
- «Кератин шкідливий для волосся». Несприятливо впливає на організм формальдегід, який колись включали до складу. Препарати останнього покоління містять його безпечний замінник, тому боятися не варто.
Через декілька днів ви можете робити абсолютно будь-які укладки й складні зачіски. Головне — уникати заломів в перші три доби.
Ще один міф, який не має обґрунтувань. Оскільки при кератинуванні майстри відступають від кореневої зони 1 см, фолікули не будуть зачіпатися, і випадіння виключено.
Несе кератин користь чи шкоду, вирішувати вам. Але тепер ви знаєте, що на ринку представлений широкий асортимент наборів для різних типів волосся, і якщо є бажання можна обрати преміальну косметику, безпечну для організму.