Швидкий пошук товару
ПН-ПТ: 09:00-17:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

Як користуватись маскою для волосся: основні принципи

  • 06 квітня 2022 12:22:11
  • Переглядів: 2552
  • 0

Маска - універсальний засіб для догляду за волоссям, як удома, так і в салоні. Завдяки високій концентрації активних речовин та моментальної дії, локони перетворюються вже після першого застосування. Використовувати засіб дуже просто, для цього не потрібно якихось спеціальних знань, як у випадку з ботоксним лікуванням. Головне – підібрати формулу відповідно до свого типу волосся і слідувати деяким нюансам. Як користуватися маскою для волосся читайте в цій статті.

Маска: дія та види

Маска для волосся – ефективний засіб для оздоровлення волосся зсередини, а також підтримання естетики локонів. До її засобу включають вітаміни, органічні сполуки, жирні кислоти, натуральні масла, гіалуронову кислоту та інші компоненти для догляду за волоссям. Висока концентрація корисних речовин забезпечує швидке проникнення в структуру волоска і досягнення бажаного ефекту. На відміну від масел, маску не потрібно довго витримувати на пасмах: достатньо 10-20 хвилин, щоб наситити пасма здоров'ям і силою.


Залежно від завдань та типу волосся, можна підібрати маски таких типів:

  1. Для відновлення. Емульсія містить гідролізований рідкий білок, рослинні витяжки, пантенол, цінні масла, що дозволяє реанімувати волосся після хімічних та термічних пошкоджень, тьмяні та ослаблені пасма. Як правильно нанести маску для волосся, виробник вказує на упаковку.
  2. Для зволоження. Великий вміст гіалуронової кислоти, сорбітолу та натуральних масел забезпечує глибоке зволоження волосяного стрижня та фолікули. Нормалізація водно-ліпідного балансу відбивається на зовнішньому вигляді пасм: вони стають сильними, пружними, блискучими. Зволожуючі препарати показані для догляду за локонами, схильними до сухості, ламкості, із підвищеною пористістю.
  3. Для фарбованого волосся. Якщо ви періодично фарбуєте волосся, то, швидше за все, стикалися з проблемою швидкого вимивання пігменту. Щоб закріпити барвник у волоссі та зберегти яскравість кольору на тривалий час, рекомендується використовувати спеціальні засоби – шампунь для фарбованого волосся, а також маску. Вона дає подвійний ефект: посилює колір за рахунок пігменту, який присутній в емульсії, а також формує захисну плівку волосся.
  4. Для кучерявого волосся. Кудрі вимагають особливого догляду: він включає засоби зниження пористості і підтримки структури завитка.
  5. Маски для блонду – окрема категорія косметики, розроблена для примхливих освітлених чи натуральних світлих локонів. Формула дбайливо зволожує пасма і нейтралізує жовтизну, яка виникає біля коріння через якийсь час після фарбування. Маску використовують разом с бальзамом для волосся.

У чому складаються тонкощі нанесення маски для волосся, читайте нижче.

Як користуватися маскою

У цьому розділі ми зібрали відповіді на найчастіші питання щодо застосування масок.

  1. Як часто можна робити маску для волосся? В інструкції щодо застосування ця інформація вказується. Як правило, маску бажано наносити із частотою 1-2 рази на тиждень. Якщо робити це частіше, виникне звикання, і ефекту не буде.
  2. Скільки тримати маску на волоссі? Тривалість витримки також різна. Це може бути від 5 до 30 хвилин, залежно від ступеня проблем, виду маски тощо. Наприклад, тонуючі маски дають яскравіший відтінок, ніж довше ви тримаєте їх на пасмах.
  3. Маску для волосся наносити до або після бальзаму? Якщо йдеться про незмивний бальзам для волосся з функцією захисту, то процедури з маскою краще робити до бальзаму.

Чи можна залишати маску на ніч? Як правило, професійна косметика містить високу концентрацію активних речовин, що швидко проникають у волосся, тому тримати емульсію на локонах всю ніч поспіль не потрібно.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
 

Онлайн курсы IT