ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

Бразильське вирівнювання волосся: що це таке

  • 09 лютого 2021 16:57:28
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 67
  • 0

Тренд на ідеально гладеньке волосся зробив популярною послугу бразильського випрямлення. Це салонний догляд, який повинен проводитися виключно професіоналом і спрямований на повне випрямлення найнеслухняніших завитків і кучерів. Його попит пояснюється довгостроковим ефектом, можливістю перетворити зовнішній вигляд за одну процедуру і прийнятну ціну, як для такого тривалого результату. Що це — бразильське випрямлення, як воно проводиться, які у нього переваги й недоліки, читайте нижче.

Як працює бразильське випрямлення

Маніпуляція виконується з використанням спеціального засобу, який містить силікони, полімери, компоненти кондиціювання, розчин формальдегіду (метилен гліколю) і той самий знаменитий кератин.

Чим відрізняється бразильське випрямлення від кератинового відновлення? Друге — більш щадна процедура, яка дозволяє реанімувати структуру волосся, при цьому ефект вирівнювання не є пріоритетним. Бразильське вирівнювання ж, навпаки, проводять виключно для додання жорсткому й неслухняному волоссю рівності та глянцевого блиску. Для цього до складу включають альдегіди. Вони діють як речовини, що розправляють, повторюючи ефект тиогликолевої кислоти. А під впливом високих температур формальдегід перебудовує структуру волосся, запаює кератин всередині стрижня й наповнює його силіконом, що забезпечує сильний блиск.

Оскільки формальдегід може викликати подразнення слизових оболонок при роботі з засобом, його часто замінюють іншими, менш шкідливими речовинами. Рекомендація не мочити волосся протягом 72 годин після процедури також частково продиктована міркуваннями безпеки: вплив пару й води на волосся, в якому ще протікає реакція, може посилити випаровування шкідливих речовин.

Сьогодні довготривале вирівнювання волосся отримало безліч варіацій в плані етапності. Наприклад, запатентоване американське випрямлення передбачає вирівнювання без необхідності витримувати засіб 72 години. І все ж, класичним зразком вважається бразильське.

Техніка виконання бразильського розгладження волосся

Майстри не рекомендують проводити процедуру вдома, оскільки вона вимагає вправності та розуміння процесів. У салоні бразильське випрямлення відбувається так:


  1. Миття голови з використанням шампуню глибокого очищення волосся. Цей засіб дозволяє ефективно усунути залишки засобів стайлінгу з коренів і шкіри, продукти секреції, а також підняти лусочки кутикули волосків, що необхідно для більш глибокого проникнення засобу.
  2. Локони промокають і рушником і просушують феном.
  3. Підбирається тип кератину. Це може бути засіб для слов'янського типу волосся, фарбованих локонів, дуже жорстких кучерів і т.д. Ціна кератинового засобу визначається його складом, ефективністю, ім'ям бренду.
  4. Коктейль наносять і розподіляють рівномірно на пасмах, витримують на волоссі, щоб той убрався й увійшов в структуру.

  5. Залишки засобу видаляють щіткою, локони висушують без миття.
  6. Далі підсушені пасма пропрасовуються праскою. Температура регулюється в залежності від типу і стану волосся.

При дотриманні технології після завершення процедури волосся вразить гладкістю і блиском.

Що потрібно знати про бразильське випрямлення

Найчастіше питання: скільки тримається бразильське випрямлення волосся? Середня тривалість ефекту становить від трьох місяців і до півроку. Багато в чому стійкість результату залежить від догляду за волоссям в перші три доби після процедури, коли потрібно захищати волосся від впливу вологи і температури.

Зберегти довгострокове випрямлення волосся допоможе правильний догляд вдома — шампуні, бальзами та маски з кератином у складі. Важливо, щоб засоби не містили сульфатів і хлориду натрію, котрі вимивають кератин із волосся. Перед виходом на вулицю можна обробляти локони спеціальним спреєм, який захистить їх від впливу сонця, вітру, інших негативних факторів. Також варто купити маску для волосся з кератиновмісної лінійки для закріплення результату.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.