ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

Твердий шампунь для волосся

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Тип шампуня:
Виробник
Призначення
Объём
Классифікація косметичного засобу
Тип волосся
Стать
Тип шампуня
Уточнити пошук
Твердий шампунь для волосся

Твердий шампунь для волосся – засіб для базового догляду за кучерями, що випускається у формі мила. Крім нестандартного формату косметики, такий шампунь унікальний ще й тривалим сприятливим ефектом, який він надає пасмам. Так, при постійному застосуванні стан волосся суттєво покращується: йде сухість і ламкість, локони зміцнюються, з'являється здоровий блиск. Придбати очищувальний засіб для пасм у твердій фазі можна через наш інтернет-магазин. Сухий шампунь також є в каталог продуктів.

Причини купити твердий шампунь для волосся в Україні.

Ціна твердого шампуню для волосся може змінюватись в залежності від складу, виробника, об'єму та ваги. Продукт містить поверхнево-активні речовини в невеликій кількості, які забезпечують спінювання, екстракти цінних рослин, ароматичні сполуки, натуральні та ефірні олії.

Щоб очистити шкіру голови, по вологому волоссю кілька разів проводять бруском шампуню, після чого спінюють пасма і піною масажують кореневу зону до відчуття свіжості. У разі сильного забруднення маніпуляції можна повторити. Піну змивають теплою водою та завершують процедуру нанесенням кондиціонера.

Твердий шампунь для волосся застосовується для таких результатів:

  • Делікатне очищення шкіри голови від себуму та залишків укладальних засобів;
  • Бережне відновлення ушкоджених ділянок;
  • Зволоження сухих локонів;
  • Дисциплінування та надання м'якості сплутаним локонам;
  • Стимулювання росту та зміцнення волосків.

Засіб зручно брати із собою у подорож, його вистачає на кілька місяців, але найголовніше – косметика діє м'яко, але ефективно.

Шампунь для жирного волосся також є в нашому каталозі. Доступні кошти від професійних брендів у різних варіантах обсягу, а також розлив.