ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

Лак для волосся оптом

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Объём:
Виробник
Объём
Лак для волосся оптом

Лаки для волосся оптом – обов'язковий пункт прайсу для продавців професійної косметики, які співпрацюють безпосередньо з перукарями та приватними покупцями. Лаки – категорія косметичних засобів, що використовуються у сфері стайлінгу, для створення складних укладання, де інший тип фіксації не дає потрібного результату. Лак має рідку консистенцію і розпорошується як аерозоль на волоссі, забезпечуючи потрібну фіксацію.

В інтернет-магазині Keratin можна замовити професійні лаки для домашнього та студійного використання. У асортименті представлена продукція торгових марок KV-1, Emmebi Italia. Ми пропонуємо позиції оригінального виробництва, що підтверджені сертифікатами якості. На складі лак для оптових продажів різних типів фіксації. Професійну косметику для волосся у Харкові також можна замовити через наш інтернет-магазин.

Купити лак для волосся оптом: властивості та переваги використання

Лак для волосся оптом у Харкові застосовується, коли потрібно створити складне укладання або зачіску багаторівневого типу, із плетіннями тощо. Тільки за допомогою лаків можна закріпити великий масив локонів, не надаючи їм жирного вигляду. До складу лаку для волосся входять натуральні та синтетичні смоли – полімери, що утворюють на поверхні волоска міцну найтоншу плівку. Завдяки їм забезпечується фіксація необхідної сили. Щоб пасма пружно укладалися, у формулу додають пластифікатори, які, крім того, перешкоджають склеюванню. Лак для волосся професійний досить агресивно впливає на волосся: щоб нейтралізувати цей вплив, в лак додають рослинні витяжки, вітаміни А та Е, пантенол та інші компоненти, що доглядають.

Купити професійні лаки для волосся по опту можна в таких категоріях:

  • слабка фіксація – для закріплення легкого, недбалого укладання або пригладжування окремих волосків;
  • середня фіксація – для більш надійного кріплення локонів;
  • сильна фіксація. Такий лак справляється із найскладнішими професійними укладаннями.