ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

ESK Professional

Показувати:
Сортувати:
ESK Professional

ESK Professional - російська компанія, яка виробляє професійну косметику для волосся. Головна перевага еск професіонал - висока якість продукції, тому компанія користується великою популярністю серед майстрів України, Росії та країнах СНД.

Засоби для волосся ESK Professional були розроблені професіоналами, зроблені в Бразилії і зареєстровані в 2016 році. Під цим знаком були випущені 2 відомі лінійки: BC Original і Alpha Gold. Це продукція для ефективного кератинового випрямлення і відновлення волосся.

Чи має компанія ESK Professional відгуки серед майстрів? Однозначно так! Адже мета компанії - забезпечити фахівцям якісний асортимент. Для підтримки цієї якості бренд контролює виробництво кожної партії і тестує продукцію в приватних лабораторіях. Асортимент компанії включає в себе засоби для випрямлення, лікування, фарбування, догляду, глибокого очищення і реконструкції локонів.

Будь-який засіб від ESK Professional купити можна в нашому магазині. Для цього не потрібно писати в пошуковику кератин для волосся ціни , досить просто подзвонити по телефону або оформити замовлення на нашому сайті.