ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ: 10:00-16:00
НД: вихідний

У кошику пусто!

Фени для волосся

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Ціна  990 - 2600 грн.
Виробник
Фени для волосся


Фен для укладання волосся - обов'язковий інструмент стайлінгу, який дозволяє швидко сушити волосся після миття і надавати їм потрібну форму, обсяг. Залежно від завдань і умов застосування (вдома або в салоні) можна підібрати техніку необхідної потужності, з додатковими опціями. В інтернет-магазині Keratin можна підібрати фен Madami, Mar Negro для професійного або побутового використання з потрібними показниками потужності, режимами роботи і т.д. також у нас представлені аксесуари для перукарів високої якості.

Типи фенів

Умовно всі прилади можна класифікувати на кілька груп:

  1. Професійний фен для волосся - техніка, створена для потреб стилістів і перукарів. Такі моделі відрізняються високою потужністю для швидкого і безпечного висушування локонів. В основному всі професійні фени мають велику вагу і громіздкий корпус, збільшений за рахунок додаткових насадок і елементів. Вони надійні в роботі і витримують багатогодинне використання без поломок і перегріву. Оскільки прилади розраховані на професіоналів, розташування кнопок і ручок в них не завжди зручно для звичайного користувача.
  2. Якщо потрібно купити фен недорого для домашнього користування, підійде побутовий прилад. Як правило, такі моделі менш потужні, ніж професійні аналоги для стилістів, в них обмежене число швидкостей, і вони розраховані на нетривале використання. Проте, комплектація зручними насадками укупі з необхідними опціями і швидкостями цілком дозволяє зробити красиве укладання і в домашніх умовах. Плюси домашніх фенів - тиха робота і невелика вага, що вигідно відрізняє їх від професійних аксесуарів.
  3. Дорожній фен для волосся за помірною ціною. Оснащується складною ручкою, яка полегшує розміщення приладу в сумці або валізі. Техніка малопотужна, проте, невисоких параметрів потужності вистачає, щоб висушити волосся в готелі або, наприклад, спортивному клубі.

Сучасні фени представлені приладами особливої форми по типу гребінця, в яких теплий потік повітря видувається з мікроотворів під час розчісування. Це дозволяє створювати зачіски та укладки буквально за дві секунди.

Замовити фен для волосся: критерії вибору

Щоб покупка радувала у використанні і не створювала труднощів, зверніть увагу на такі моменти:

  • Потужність - ключовий фактор. Сьогодні виробники пропонують моделі потужністю від 200 Вт до 2000 Вт. найнижчі показники - у дорожніх фенів, високі - у професійних апаратів, розрахованих на тривалу роботу в умовах салону. Якщо потрібен хороший фен для будинку, можна взяти прилад потужністю до 1500 Вт;
  • Температурний режим. Прохолодним потоком повітря краще підсушувати пошкоджені і ослаблені локони, гарячий підійде для пасом в нормальному стані;
  • Можна купити фен в Києві з додатковими опціями - іонізацією, знімним повітряним фільтром, датчиком контролю вологості, інфрачервоною лампою. Всі інновації дозволяють сушити волосся з меншою травматизацією.

Також у нас можна купити праску для волосся побутового та професійного застосування.